23. jūl. 10.00 - 14.00

"Ceļojums laikā. Uz Tobago" Brīvības laukumā

Apmeklētāji aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs pie Tukuma Pils torņa, kas sniedz ieskatu hercogistes laikā Tukumā.

Ceļojums laikā aizvedīs uz notikumiem, kas saistās ar Tukuma attīstību. Dalība aktivitātēs ir bez maksas. 

Apmeklētāji aicināti aust stellēs, iemācīties zīmēt ar kafiju, atpazīt un baudīt zāļu tējas, sasmaržot garšaugus, uz uguns cept maizīti, skatīties rokas leļļu teātra izrādi un tajā piedalīties un izspēlēt pasakas. Dalība aktivitātēs ir bez maksas. Aktivitāšu laikā iespēja apskatīt arī Tukuma Pils torņa izstādi “Hercogistes laikazīmes Tukumā”. Ieeja ar muzeja biļeti.

Iesakām šajā dienā apceļot Tukuma muzejus izdevīgi ar Dienas biļeti - 7 muzeju apskate tikai par 5,00 eiro. Iegādājoties Dienas biļeti, piedāvājam bezmaksas ekskursijas muzeja speciālista pavadībā:  

Plkst. 10.00 – Tukuma Pils tornī, izstādē “Hercogistes laikazīmes Tukumā”

Plkst. 11.00 – Tukuma Audēju darbnīcā, izstādē “Reiz bija, ir un būs”

Plkst. 12.00 – Tukuma Mākslas muzejā, izstādē “UMAMI krāsās”

Plkst. 15.00 – Durbes pilī, izstādē “Ieraudzīt Rozentālu”, pils vēsturiskā interjera ekspozīcijā

Ja esat ceļā Talsi-Rīga (caur Jūrmalu), tad aicinām apskatīt arī Pastariņa muzeju un tā brīvdabas ekspozīciju “Ziemeļkurzemes lauku sēta - Pastariņa pasaule”.

Ja esat ceļā Jelgava-Tukums, tad iesakām iegriezties Džūkstes Pasaku muzejā un apskatīt izstādi “Kurbads. Latvju varoņstāsts” un piedalīties orientēšanās spēlē “Pa Pasaku tēva pēdām”.

Pasākumi