15. apr. 14.00

Izstādes ”20x20” un “Maija Tīksmiņš” atklāšanas

Latvijas Grāmatsējumu un Ādas dizaina asociācijas un radošās apvienības “MTMusTur” darbu izstādes.

LGĀDA kā ādas amata profesionāļus apvienojoša organizācija dibināta (2004) ar mērķi apvienot ādas mākslas un grāmatsējumu jomā strādājošos māksliniekus, veicināt viņu radošo darbību, pievienoties starptautiskai grāmatsējumu un ādas dizaina izstāžu kustībai, kā arī – iepazīstināt un ieinteresēt sabiedrību ar grāmatsējumu un ādas dizainu, organizējot regulāras izstādes.

“MTMusTur” kodolu veido 3 Tukuma amatnieces: Līga Birzniece ar meitām Maiju Birznieci un Līvu Lielmani. Līga savas prasmes apguvusi Tukuma rūpkombināta keramikas cehā un degsmi pret mālu nodevusi tālāk nākamajām paaudzēm. Izstāde būs rotaļīgs, plaukstošs un urdošs sveiciens pretī pavasarim.

Izstāde no 15. aprīļa līdz 1. jūnijam.

Pasākumi

15. apr. 14.00
Izstādes ”20x20” un “Maija Tīksmiņš” atklāšanas Latvijas Grāmatsējumu un Ādas dizaina asociācijas un radošās apvienības “MTMusTur” darbu izstādes.
4. mar. 13.00
Jāņa Kaprāļa 110 gadu jubilejas un Madaras Atiķes izstādes atklāšana Apskatāmas Jāņa Kaprāļa gleznas un Madaras Atiķes svēpētā keramika.
21. janv. 14.00
Ivandas Spulles Meieres personālizstādes atklāšana Ivandas personālizstādē “Atspīdēšana. Laikmeta krāsas” apskatāmas grafikas, kā arī stikla un keramikas darbi.
10. dec. 13.30
Izstādes “Esi sveicināts, Tukums” atklāšana un tikšanās ar autoriem Izstādē apskatāmi Birutas Jansones akvareļi un zīmējumi un Jāņa Roberta Jansona gleznas un keramika.
6. nov. 13.00
Izstādes “Dzīves svinēšana” atklāšana Ivonnas Bredovskas un Egila Neihofera gleznas, Vladimira Lukjanoviča stikla dizaina priekšmeti.
24. sep. 13.00
Izstādes “Trīs vienā” atklāšana Izstādē apskatāmi trīs māklslinieku darbi - Maijas Matīsas un Ulda Pauzera gleznas datorgrafikā, Maldas Sproģes keramika. 
3. jūl. 13.00
Ingemāras Treijas un Kristīnes Lazdānes izstādes atklāšana Izstādē “Mātes un meitas” apskatāmas Ingemāras Treijas gleznas un Kristīnes Lazdānes keramika.
1. jūn. 16.00
Tukuma Mākslas skolas absolventu noslēguma darbu izstādes atklāšana Šī gada Tukuma Mākslas skolas absolventu sveikšana un viņu noslēguma darbu izstādes “Pasaule ap mani” atklāšana.
17. apr. 13.00
Tukuma Mākslinieku grupas izstādes atklāšana Tradicionālā Tukuma Mākslinieku grupas izstāde ar saviem jaunākajiem mākslas darbiem izstādē "Miera vējos".