27. feb. - 4. apr.

Skatlogu izstāde "Sarunas ar..."

Tukuma tekstilmākslinieces Ivetas Liepiņas darbi Tukuma Audēju darbnīcas logos.

Izstādē apkopoti dažāda lieluma un krāsu filcētie darbi, plastmasas sakausējumi, Nano tehnoloģijas, foto drukas uz auduma u.c. eksperimenti – gan pašas autortehnikās, gan citur pasaulē noskatītas idejas.

Ivetai patīk eksperimentēt, meklējot jaunas tehnoloģijas un nojaucot stereotipus. Izstādes nosaukums noklusē ar ko un par ko būs saruna. Māksliniece atbild: “Ar ko tad cilvēks var sarunāties? Šajā mirklī es sarunājos ar putniem un kalniem. Ar putniem sarunas ir jau bijušas, bet ar kalniem ir pavisam nesen veidots dialogs. Kā ir būt vienam pie kalnu ezera, peldēties ledusvēsajā kalnu upē un sastapties ar kalnu, kurš ik pa laikam izdveš vulkāna sēra smaržu…Tās ir sajūtu atmiņas, mirkļi, kuri ir izbaudīti vēl “brīvajā ceļošanas” laikā un šajā brīdī “retrospektējušies” manos tekstildarbos. Man ir svarīga planētas labsajūta arī pēc manis, tādēļ lielākā daļa darbos izmantotie materiāli ir piedzīvojuši otrreizējo un pat trešās reizes pārveidošanos.” Tekstilmāksliniece uzskata, ka izstādē redzamos darbos sarunas notiek gan ar putniem, gan kalniem un, protams, “visgudrāko” cilvēku uz pasaules – sevi.

Ceram, ka “Sarunas ar...” drīzumā varēs aplūkot arī izstāžu zālē, jo viens no tekstila izteiksmes veidiem ir auduma faktūra, diegu “ceļš” audumā, ko attālināti nevar redzēt un sajust.

IZSTĀDES

6. dec. - 20. dec.
Ceļojošā izstāde “Lobs ar lobu sasatyka” 47 lelles, saģērbtas taututērpos, mājas atradušas 20 vecos čemodānos, kur katrā no tiem apskatāms savs etnogrāfiskais stāsts.
11.nov.-21.jan.2023
TLMS “Durbe” izstāde “Silti Latvijai” Izstādē segas, austi, adīti, tamborēti  lakati, šalles, cimdi, zeķes un citi rokdarbi, ar kuriem apmeklētāji varēs priecēt un sasildīt sirdis un domas.
8. okt. - 5. nov.
Izstāde “Satiec Talsus Tukumā Talsu Audēju kopas “Talse” un TLMS “Dzīpars” jaunākais veikums un priekšmeti no Talsu novada muzeja krājuma.  
9. jūl. - 1. okt.
Reiz bija, ir un būs Apskatāmi Tautas lietišķās mākslas studijas “Durbe” jaunākie iedvesmas darbi, ko papildina Tukuma muzeja krājuma priekšmeti un TLMS “Kalvis”...
14. mai. - 4. jūl.
Baltais rokdarbu ceļš Apskatāmas Dagmāras Prībergas un Gitas Prībergas mežģīnes, kā arī TLMS “Bārbele” dalībnieču rokdarbi.
10. mar. - 30. mai.
"Pavasara raibumi" Ivetas Liepiņas darbi no otrreizējiem materiāliem.
5. mar. - 9. mai.
"Un dzeru ziedoņa prieku..." Tautas lietišķās mākslas studijas "Bauska" radošo darbu izstāde.
EKSPOZĪCIJA
No vilnas līdz audumam Interaktīva Audēju darbnīcas ekspozīcija, kuras pamatā ir aušanas process stellēs.
4. dec. 2021 - 28. feb. 2022
Izstāde "Roku - raksti" Divpadsmit Tukuma novada radošo amatierkolektīvu darbu izstāde.
4.sep.-30.nov.
Rozes zied līdz pirmajām salnām Tautas Lietišķās mākslas studijas “Durbe” un keramiķes Zaigas Reimanes darbu izstāde.
3.jūn. - 30.aug.
Audumu stāsti Izstādē "Audumu stāsti" Tautas Lietišķās mākslas studijas "Durbe" četru audēju - Ainas Kāpostas, Helenas Korotkas, Ausmas Pētersones un Ingrīdas Ķimenes darbi, tostarp tautastērpi.
18.mai.-1.jūl.
"Krāsu spēles" Skatlogu izstādē “Krāsu spēles” eksponēti krāsaini batikoti un apgleznoti zīda audumi, ko darinājušas Tautas Lietišķās mākslas studijas  (TLMS) "Durbe" dalībnieces.
27. feb. - 4. apr.
Skatlogu izstāde "Sarunas ar..." Tukuma tekstilmākslinieces Ivetas Liepiņas darbi Tukuma Audēju darbnīcas logos.
12. dec. - 20. febr. 2021
Vasaras piezīmes Spilgta, dabas spēku un sievišķīga maiguma piepildīta TLMS "Gundega" darbu izstāde.
19. sept. - 8. dec.
Diženas Jaunpilī Jaunpils novada kultūras nama lietišķās mākslas pulciņa “Dzīpars” 50 gadu jubilejas darbu izstāde.
13. mai. - 19. sep.
Mūsu zelts Tautas lietišķās mākslas studijas “Durbe” dalībnieču veikums izstādē-pārdošanā.
22. feb. - 18. apr.
Augšā, pa vidu un apakšā Apskatāmas galvassegas, jostas un pastalas.
14. dec. - 15. feb.
Intas Konrades jubilejas izstāde TLMS “Durbe” dalībnieces pēdējo piecu gadu radošais veikums izstādē „Leduspuķes zieds”.