Pastariņa muzejs
Mob.:

Pastariņa muzeja aktualitātes

Pastariņa muzejā atzīmēs Saimnieka un Saimnieces dienu

29. jūlijā Pastariņa muzejs atzīmē Saimnieka un Saimnieces jeb Jēkaba un Annas dienu. Apmeklētāji aicināti apmeklēt amatniecības un mājražotāju tirdziņu, kā arī piedalīties meistarklasēs un noskatīties brīvdabas teātra izrādi.

Vasaras saulgrieži latviskās tradīcijās Pastariņa muzejā

21. jūnijā 13.00 Pastariņa muzejā tiks svinēti Vasaras saulgrieži latviskās tradīcijās. Tie, kas vēlas izbaudīt maģisko saulgriežu dienu, aicinām pievienoties jau svētku gatavošanas procesā.

Ernesta Birznieka - Upīša dzimšanas dienu atzīmēs, izstaigājot viņa dzimto vietu un atklājot jaunu ekspozīciju

8. aprīlī plkst. 13.00 Pastariņa muzejā atzīmēs rakstnieka Ernesta Birznieka - Upīša 147.dzimšanas dienu. Pasākumā atklās ekspozīciju „Pastariņš mājā, skolā un dzīvē”, kas stāsta par rakstnieka Ernesta Birznieka-Upīša dzīves gaitām un viņa devumu daiļradē.

Lieldienas Pastariņa muzejā

1. aprīlī plkst. 13.00 Lieldienas Pastariņa muzejā. Apmeklētāji aicināti meklēt atbildi uz mūžseno jautājumu - kāpēc tieši zaķi Lieldienās cilvēkiem nes olas? Zaķu darbnīcā krāsosim olas un veidosim Lieldienu dekorus.

Pastariņa muzejā atzīmēs pavasara iestāšanos

18. martā plkst. 13.00 Pastariņa muzejā latviskās tradīcijās atzīmēs Pavasara saulgriežus. „Bisnieku” viensēta ir vairāk nekā 400 gadus sena un tajā var iepazīt Ziemeļkurzemes lauku sētas sadzīvi un tradīcijas, tādēļ arī saulgrieži muzejā vienmēr tiek svinēti latviskās noskaņās.

Pavasara saulgriežu skoliņa Pastariņa muzejā

No 1. marta līdz 21. martam Pastariņa muzejs skolēnu un pieaugušo grupām, kā arī ģimenēm piedāvā programmu „Pavasara Saulgriežu skoliņa”. Apmeklētāji aicināti izzināt saulgriežu tradīcijas, no dabas materiāliem darināt telpu rotājumus, piedalīties pavasara modināšanā - putnu saukšanā, spēka dziesmu dziedāšanā un olu krāsošanā.

Pastariņa muzejā latviskās tradīcijās atzīmēs Ziemas saulgriežus

21. decembrī 13:00 Pastariņa muzejā atzīmēs Ziemas saulgriežus latviskās tradīcijās. Apmeklētāji aicināti piedalīties tradicionālās saulgriežu izklaidēs. Lai nākamais gads būtu veiksmes pilns, notiks īpašais bluķa vilkšanas pasākums.