Pastariņa muzejs
Tel.: +371 28651091
Mob.:

Pastariņa muzeja aktualitātes

Ievērībai! Dārgie Pastariņa muzeja apmeklētāji!

Pastariņa muzejā uzstādīts jauns Ernesta Birznieka-Upīša bērnības sētas makets

Pastariņa muzejā uzstādīts jauns rakstnieka Ernesta Birznieka-Upīša (1871-1960) bērnības sētas makets, kas atspoguļo Dzirciema muižas „Bisnieku” viensētas plānojumu 19. gs. vidū, kad pastāvēja tradicionālā saimniekošanas sistēma.

Pastariņa muzejā latviskās tradīcijās atzīmēs Rudens saulgriežus

22. septembrī plkst. 13.00 Pastariņa muzejā interesenti aicināti izzināt un svinēt Rudens saulgriežus latviskās tradīcijās.

Skolēnu grupas aicina pieteikties programmai „Rudens saulgriežu skoliņa”

No 10. līdz 21. septembrim Pastariņa muzejs aicina piedalīties Rudens saulgriežu skoliņā, lai izzinātu un svinētu saulgriežus latviskās tradīcijās.

Pastariņa muzejā atzīmēs Saimnieka un Saimnieces dienu

29. jūlijā Pastariņa muzejs atzīmē Saimnieka un Saimnieces jeb Jēkaba un Annas dienu. Apmeklētāji aicināti apmeklēt amatniecības un mājražotāju tirdziņu, kā arī piedalīties meistarklasēs un noskatīties brīvdabas teātra izrādi.

Vasaras saulgrieži latviskās tradīcijās Pastariņa muzejā

21. jūnijā 13.00 Pastariņa muzejā tiks svinēti Vasaras saulgrieži latviskās tradīcijās. Tie, kas vēlas izbaudīt maģisko saulgriežu dienu, aicinām pievienoties jau svētku gatavošanas procesā.

Ernesta Birznieka - Upīša dzimšanas dienu atzīmēs, izstaigājot viņa dzimto vietu un atklājot jaunu ekspozīciju

8. aprīlī plkst. 13.00 Pastariņa muzejā atzīmēs rakstnieka Ernesta Birznieka - Upīša 147.dzimšanas dienu. Pasākumā atklās ekspozīciju „Pastariņš mājā, skolā un dzīvē”, kas stāsta par rakstnieka Ernesta Birznieka-Upīša dzīves gaitām un viņa devumu daiļradē.