Pastariņa muzejs
Zentenes pagasts "Bisnieki", Dzirciems
Tel.: +371 28651091
Mob.:

Pastariņa muzejā svinēs pavasara saulgriežus

Ceturtdiena, 14.03.2019, 06:58

23. martā plkst. 13.00 Pastariņa muzejā atzīmēs Pavasara saulgriežus latviskās tradīcijās. Apmeklētāji aicināti izzināt saulgriežu tradīcijas, piedaloties pavasara modināšanā - saukt putnus, dziedāt spēka dziesmas un šūpoties.

Ar dabas materiāliem kopīgi krāsosim olas. Līdzi jāņem nevārīta ola krāsošanai un skaista ola konkursam.

Pasākumā radošās darbnīcas piedāvās Sēmes un Zentenes kultūras nams.

Dalība pasākumā: skolēniem, studentiem, pensionāriem, citu novadu invalīdiem - 1.00 EUR; pieaugušajiem - 1.50 EUR; ģimenes biļete - 3.00 EUR. Informācija: 28651091, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .