Pastariņa muzejs
Zentenes pagasts "Bisnieki", Dzirciems
Tukuma novads, LV-3123
Tel.: +371 28651091
Mob.:
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pastariņa muzejā atzīmēs pavasara iestāšanos

Otrdiena, 13.03.2018, 14:10

Uzmanību, atvērt jaunā logā. PDFDrukātNosūtīt draugam

18. martā plkst. 13.00 Pastariņa muzejā latviskās tradīcijās atzīmēs Pavasara saulgriežus. „Bisnieku” viensēta ir vairāk nekā 400 gadus sena un tajā var iepazīt Ziemeļkurzemes lauku sētas sadzīvi un tradīcijas, tādēļ arī saulgrieži muzejā vienmēr tiek svinēti latviskās noskaņās.


Lai arī šogad pavasaris oficiāli iestājas 20. martā plkst. 18.15, Pastariņa muzejā to atzīmēs svētdienā. Pasākumā apmeklētāji aicināti izzināt saulgriežu tradīcijas, piedaloties pavasara modināšanā - putnu saukšanā, spēka dziesmu dziedāšanā, šūpojoties lielajās šūpolēs. Ar dabas materiāliem tiks krāsotas olas, tādēļ saulgriežu svinētājiem līdzi lūgums ņemt nevārītu olu krāsošanai un vienu skaistu olu konkursam.

Dalība pasākumā: skolēniem, studentiem, pensionāriem, citu novadu invalīdiem - 1.00 EUR; pieaugušajiem - 1.50 EUR; ģimenes biļete - 3.00 EUR. Informācija un pieteikšanās pa tālr. 28651091 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .


Pastariņa muzejs

Bisnieki, Dzirciems, Zentenes pagasts, Tukuma novads

Sanita Ratniece, Pastariņa muzeja vadītāja

T: 28651091, E: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

www.tukumamuzejs.lv

Twitter: @Tukumamuzejs

Facebook: Pastariņa muzejs