Tukuma Mākslas muzejs
Tel.: +37125494677
Mob.:

Mākslas muzeja aktualitātes

Tukuma muzeja gleznu kolekcijas izlase aizceļojusi uz Žemaišu mākslas muzeju Pluņģē

12. oktobrī Žemaišu mākslas muzejā Pluņģē, Lietuvā, atzīmējot Latvijas simtgadi, atklāja Tukuma muzeja izstādi „Latvijas māksla. Tukuma muzeja zelta izlase”.

Mākslas muzeja krājumu papildina Tukuma mākslinieces gleznas dāvinājums

23. augustā Tukuma Mākslas muzejs dāvinājumā saņēmis gleznu no Tukuma Mākslinieku grupas biedres Sņežanas Tišleres - eļļas tehnikā tapušo darbu ar ziediem „Vasaras rīts”. Līdz šim glezna eksponēta vairākās izstādēs, taču tas pirmais autores darbs, kas papildinās Tukuma Mākslas muzeja novadnieku gleznu kolekciju.

Tukuma Mākslas muzejā izstāde „Plenērā”

Mākslas muzejā skatāma izstāde „Plenērā”, kur apkopoti dažādu autoru mākslas darbi no skicēm, līdz pabeigtiem gleznojumiem.

Tukuma Mākslas muzejā skatāmi aizbraukušo mākslinieku darbi

Tukuma Mākslas muzejā skatāma izstāde „Aizbraukušie”, kur lielākoties eksponēti to mākslinieku darbi, kas Otrā pasaules kara laikā dažādu apstākļu dēļ no Latvijas aizbraukuši un dzimtenē vairs neatgriezās.

Tukuma Mākslas muzejs aicina uz sarunu par Ansi Artumu dzīvē un mākslā

7. aprīlī plkst. 13.00 Mākslas muzeja izstādē „Gadalaiki” notiks sarunu pēcpusdiena par mākslinieku Ansi Artumu dzīvē un mākslā. Pārdomās aicināti dalīties Anša Artuma cienītāji un viņa pazinēji. Izstāde apskatāma līdz 8. aprīlim.

Mākslinieka Anša Artuma gleznu izstāde „Gadalaiki”

No 15. janvāra līdz 8. aprīlim Mākslas muzejā skatāma mākslinieka Anša Artuma 110 gadu jubilejas izstāde „Gadalaiki”, kurā galvenokārt eksponētas ainavas, aptverot gandrīz visu viņa radošās darbības periodu.

Gunāra Bērziņa karikatūru izstāde Tukuma Mākslas muzejā noslēdzas ar skolēnu konkursu

10. janvārī no pl. 10.00 līdz 13.00 Tukuma Mākslas muzejā (Harmonijas ielā 7, Tukumā) norisināsies Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu 2. - 4.klašu skolēnu atklātais konkurss „Gunāram Bērziņam - 90”. Pasākumā ar stāstiem par kaķiem uzstāsies Guna Roze un Marija Anmane no Tukuma literātu apvienības.