Tukuma Mākslas muzejs
Tel.: +37125494677
Mob.:

Mākslas muzeja aktualitātes

Ilzes Pauliņas un Alberta Pauliņa jubileju izstāde „Mēs abi”

1. decembrī plkst. 17.00 Tukuma Mākslas muzejā atklās Ilzes un Alberta Pauliņu jubileju izstādi „Mēs abi”. Tā sniedz iespēju iepazīt un no jauna ieraudzīt abu mākslinieku daiļradi no tās pirmsākumiem līdz pavisam nesenam laikam.

Izstāde par Latvijas Republikas pirmo ārlietu ministru Zigfrīdu Annu Meierovicu

No 9. līdz 21. decembim pagarināta Tukuma Mākslas muzejā izstāde „Zigfrīds Anna Meierovics (1887-1925)” - par Latvijas Republikas pirmā ārlietu ministra Z. A. Meierovica dzīvi, saistību ar Tukumu, dzimtas saknēm un viņa bojā eju.

Tukuma Mākslas skolas audzēkņu kopētie darbi izstādē „Plenērā”

3. novembrī plkst. 12.00 Tukuma Mākslas muzejā notiks Tukuma Mākslas skolas 2.,  3. un 5. kursa audzēkņu mācību un radošo uzdevumu darbu parāde. Līdzās oriģinālajām izstādes „Plenērā” gleznām skatāms Ingas Kalniņas un Sigitas Šternbergas skolēnu veikums - mākslas darbu radošas interpretācijas.

Tukuma muzeja gleznu kolekcijas izlase aizceļojusi uz Žemaišu mākslas muzeju Pluņģē

No 12. oktobra līdz 20. novembrim Žemaišu mākslas muzejā Pluņģē, Lietuvā, atzīmējot Latvijas simtgadi, skatāma Tukuma muzeja izstāde „Latvijas māksla. Tukuma muzeja zelta izlase”.

Mākslas muzeja krājumu papildina Tukuma mākslinieces gleznas dāvinājums

23. augustā Tukuma Mākslas muzejs dāvinājumā saņēmis gleznu no Tukuma Mākslinieku grupas biedres Sņežanas Tišleres - eļļas tehnikā tapušo darbu ar ziediem „Vasaras rīts”. Līdz šim glezna eksponēta vairākās izstādēs, taču tas pirmais autores darbs, kas papildinās Tukuma Mākslas muzeja novadnieku gleznu kolekciju.

Tukuma Mākslas muzejā izstāde „Plenērā”

Mākslas muzejā skatāma izstāde „Plenērā”, kur apkopoti dažādu autoru mākslas darbi no skicēm, līdz pabeigtiem gleznojumiem.

Tukuma Mākslas muzejā skatāmi aizbraukušo mākslinieku darbi

Tukuma Mākslas muzejā skatāma izstāde „Aizbraukušie”, kur lielākoties eksponēti to mākslinieku darbi, kas Otrā pasaules kara laikā dažādu apstākļu dēļ no Latvijas aizbraukuši un dzimtenē vairs neatgriezās.