4. mai. 12.00 - 16.00

Baltā galdauta svētki - ģimeņu svētki

Baudīsim kopā būšanas prieku ar groziņiem, pikniku, spēlēm, atrakcijām, radošam darbnīcām un gardumiem.

Aicinām izbaudīt Baltā galdauta svētkus kopā ar ģimeni Durbes pilī un tā pagalmā.  Vairosim piederības sajūtu savai pilsētai un novadam. 

No plkst. 12.00 līdz 16.00 radošās darbnīcas kopā ar biedrību “Ligzda”, spēles, piepūšamā stafete bērniem, pankūku cepšana. Viesi aicināti ierasties ar saviem cienastiem!

Ģimenes aicinātas piedalīties orientēšanās spēlē Durbes pils apkārtnē, meklējot peles Rozemundes sieru, izpildot slepenos uzdevumus, tā iegūstot ieeju Durbes pilī bez maksas.

Baltā galdauta svētkos īpaši saklāts būs pils ēdamistabas galds ar 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma trauktu komplektu, uzzināt par tā laika galda kultūru pilī, kā arī apgūt iemaņas galda klāšanā un salvešu locīšanā.

Plkst. 14.00 labdarības kamermūzikas koncerts. Uzstājas Dainis Medjaņiks (vijole) un Jānis Čudars (klavieres). Programmā: J.S.Baha, F.Kreislera, P.Sarasates, N.Paganīni, E.Izaī skaņdarbi.

Ieeja pilī ar muzeja biļeti: skolēniem, studentiem - 1.50 EUR, pieaugušajiem - 2.50 EUR, pensionāriem - 1.'50 EUR. Piedaloties orientēšanās spēlē - ieeja pilī bezmaksas. Pasākumu organizē: Tukuma novada Dome, Durbes pils.

Pasākumi