Aicina pieteikties Ziemassvētku programmai Durbes pilī

Decembrī Durbes pils aicina izbaudīt Ziemassvētku noskaņu  kopā ar pils ļaudīm.

Programmas „Ziemassvētku laiks Durbes pilī" apmeklētājus sagaidīs pils kundze un citi ļaudis, ar kuriem kopā būs iespēja izbaudīt gada jaukākos svētkus. Ziemassvētku laiks Durbes pilī savulaik bija viena no tām svētku reizēm, kad kopā pulcējas pils īpašnieki, viņu ģimenes locekļi, draugi un muižas ļaudis. Pili rotāja mirdzoša egle un virmoja piparkūku smarža, bērni klausījās dažādus stāstus, gan lieli, gan mazi tika apdāvināti ar dāvanām. Apmeklētāji aicināti izbaudīt šo Ziemassvētku noskaņu Durbes pilī arī mūsdienās. Iespēja gatavot vaska sveces un citas dāvanas, iet rotaļās, liet laimes, pils ķēķī cept piparkūkas un tās degustēt. Iespējama arī jūsu iepriekš sagatavotu Ziemassvētku paciņu pasniegšana.

Programmas ilgums: līdz 3 stundām.  Programmā iespējamas izmaiņas! Grupā ne mazāk kā 15 personas. Skolotājiem, kas pavada skolēnu grupas, dalība ir bez maksas.

 Plašāka informācija un pieteikšanās: 25721502.

Jaunumi

Jaunlaulāto sagaidīšana Durbes pilī

Jaunlaulāto kopīgās dzīves iesākumu aicinām atzīmēt vienā no Kurzemes klasicisma arhitektūras pērlēm - Durbes pilī.

Pils baronese kāzu dienā pārbaudīs jaunās sievas un jaunā vīra spēkus pirms kopējās dzīves uzsākšanas. Te būs iespēja rakstīt vēstuli ar spalvu savam mīļotajam un mīļotajai, dejot pirmo valsi vai polonēzi pils lielajā zālē un kopīgi izveidot nākotnes māju, ieliekot visas labās domas un cerības.

Jaunlaulātie tiek aicināti fotografēties 19. gs. beigu - 20. gs. sākuma atjaunotajā pils interjerā un kāzu dienu iemūžināt ar pastaigu plašajā ainavu parkā pie rotondas un garākā gājēju akmens tilta Latvijā.

Ir iespēja Durbes pils interjerā tikai fotografēties.

Katra programma tiek individuāli apspriesta ar vedējiem!