Reklāmkarogs
Tukuma muzeja administrācija
Harmonijas iela 7
Tukums, LV-3101
Tel. + 371 631 82392
Mob.: + 371 27843190

Pierakstīties jaunumiem

Kurš no muzejiem jums ir visinteresantākais?
Rezultāti

Tukuma Muzejs

Jēkaba un Annas diena

 

alt
27. jūlijā Pastariņa muzejā (Zentenes pagastā "Bisnieki", Dzirciemā) Jēkaba un Annas dienas pasākums. No plkst. 12.00 "Ko tu proti?" vietējo amatnieku izstāde-pārdošana, kā arī savas preces lielīšana, Annas dienas gardumu baudīšana, plkst. 13.00 Lestenes "Dzērvenītes" un Džūkstes amatierteātru kopuzvedums "Kā Anna pie Jēkaba par saimnieci gāja". Režisore Iveta Papendika. Tā kā ar Tukuma novada Domes atbalstu tiek paplašināta rakstnieka E.Birznieka – Upīša dzimtās mājas sēta, ir renovēts stallītis, kas svētku ietvaros tiks iesvētīts. Īpaši aicināti Annas un Jēkabi jo viņus gaida pārsteigums.

 

   

Radošās darbnīcas bērniem "Dārgumu meklētāji"

 
No 11. līdz 20. augustam Tukuma muzejs organizē Radošās darbnīcas bērniem.

Tukuma muzejs piedāvā par tradīciju kļuvušās Radošās darbnīcas "Dārgumu meklētāji", kas paredz astoņu dienu laikā iepazīt visu septiņu muzeja struktūrvienību kopīgo un atšķirīgo, pavadīt interesanti un radoši brīvo laiku, darboties atbilstoši katra muzeja specifikai.

   

Izstādes "Garāmiešana" un "Dzīvības spēks" galerijā Durvis


12. jūlijā plkst. 12.00 Galerijā "Durvis" (Brīvības laukums 21) tiek atklātas divas izstādes. Mākslinieces Ilzes Pauliņas gleznas "Garāmiešana" un keramiķes Madaras Bartkevičas svēpētā keramika "Dzīvības spēks".

   

Vācbaltu rakstnieces Ģertrūdes fon den Brinkenas dzimta viesojas Tukumā


8. jūlijā Tukumā viesojas Ģertrūdes fon den Brinkenas dzimta - jaunākais dēls Volfsdītrihs Šmids-Kovarciks ar ģimeni, kurš vēlas parādīt bērniem un mazbērniem vietas, kur dzīvojusi un radījusi slavenā vācbaltu dzejniece un rakstniece. Dzimta viesosies arī Tukuma Mākslas muzejā un Durbes pilī, kurā tika atklāts pirmais Ģertrūdes fon den Brinkenas dzejas krājumu latviešu valodā «Kad mājās nāc…»,  kuru arī var iegādāties Tukuma muzejā.

   

Autosportam Tukumā veltīta izstāde „No dubļiem līdz rozēm”

alt
No 2014. gada 5. jūlija Tukuma pilsētas vēstures muzejā „Pils tornis” (Brīvības laukums19a) autosportam veltīta izstāde „No dubļiem līdz rozēm”.