Tukuma Muzejs

Tukuma muzeja struktūrvienību darba laika grafiks no 30. aprīļa līdz 4. maijam

Apmeklējot muzeju izstādes un pastāvīgās ekspozīcijas svētku periodā, jūsu ērtībām pirms muzeja apmeklējuma aicinām apskatīt darba laiku grafiku!

   

Audēju darbnīcā atklāta TLMS „Durbe” izstāde „Skapi paverot”

No 23. aprīļa Tukuma Audēju darbnīcā skatāma TLMS „Durbe” izstāde „Skapi paverot”. Izstādē aplūkojams studijas dalībnieču jaunās sezonas veikums - segas, galdauti, lakati un dvieļi ar mezglotiem galiem. Īpaša vērība šogad pievērsta mezglošanas tehnikai. Izstāde skatāma līdz 2. jūnijam.

   

Džūkstes Pasaku muzejā atklāta izstāde par Džūkstes vēsturi un mūsdienām

No 22. aprīļa Džūkstes Pasaku muzejā skatāma izstāde „Ko vecais ozols pastāstīja”, kas veidota, iedvesmojoties no rakstnieka A. Lerha-Puškaiša tāda paša nosaukuma oriģinālpasakas, bet vēsta par Džūkstes pagasta neseno vēsturi.

 

   

Paldies, Lielās talkas dalībniekiem par paveikto!

Tukuma muzejs izsaka pateicību ikvienam Lielās talkas dalībniekam par ieguldīto darbu Pastariņa muzeja, Durbes pils un Džūkstes Pasaku muzeja apkārtnes sakopšanā un uzlabošanā.

   

Džūkstes Pasaku muzejā atklās izstādi par Džūkstes vēsturi un mūsdienām

22. aprīlī 15:00 Džūkstes Pasaku muzejā izstādes „Ko vecais ozols pastāstīja” atklāšana. Izstādes pamatā ir Ansa Lerha - Puškaiša pasaka ar sirma un gudra ozola stāstu, kas Džūkstes pagastu salīdzina ar pieciem lieliem zariem - skolas, dārzi, sabiedriskā dzīve, rakstniecība, stāstniecība. Stāsts par Džūkstes vēsturi un mūsdienām. Ieeja - bezmaksas.