Tukuma Muzejs

ASV vēstniece Latvijā Nensija Bikofa Petita viesojas Tukuma Mākslas muzejā

ASV vēstniece Latvijā Nensija Bikofa Petita 28. jūnijā viesojās Tukuma Mākslas muzejā, lai iepazītu pirmo mākslas muzeju Latvijā, kas savulaik tika izveidots ārpus Rīgas. Vēstniece apmeklēja Mākslas darbu krātuvi, izstādi "Ak, svētā Lestene!", klātienē apskatīja Sibīrijā rakstītās vēstules uz bērza tāss un izveidoja savu mākslas darbu kolāžu - pastkarti ar Tukuma muzejgleznu kolekcijas mākslas darbiem. Foto

   

Tukuma muzeja jaunieguvumi - diriģenta zizlis un tējas servīze

Tukuma muzejs ieguvis vairākus nozīmīgus priekšmetus, kas papildinās muzeja krājumu un tiks izvietoti Durbes pilī un Džūkstes Pasaku muzejā.

   

UNESCO programmas „Pasaules atmiņa” starptautiskajā reģistrā iesniegtas vēstules uz bērza tāss

31. maijā UNESCO programmas „Pasaules atmiņa” Starptautiskajā reģistrā ir pieteikta Latvijas, Igaunijas un Lietuvas kopīga nominācija „Sibīrijā rakstītas vēstules uz bērza tāss. 1941-1965. Baltijas kolekcija”.  Lēmums par nominācijas iekļaušanu UNESCO programmas „Pasaules atmiņa” Starptautiskajā reģistrā gaidāms 2017.gada rudenī. 

   

Muzeju darba laiki svētku dienās

Apmeklējot muzeju izstādes un pastāvīgās ekspozīcijas svētku periodā, jūsu ērtībām pirms muzeja apmeklējuma aicinām apskatīt darba laiku grafiku!

   

Izstāde par Tukumu un tukumniekiem skatāma vēl tikai nedēļu

Līdz 27. jūnijam Tukuma pilsētas vēstures muzejā „Pils tornis” skatāma izstāde „Tukums lepojas”. Par Tukuma pilsētas īpašajām dabas un kultūras vērtībām, cilvēkiem, tradīcijām, kā arī uzņēmumiem un to ražotajiem produktiem.