Reklāmkarogs
Tukuma muzeja administrācija
Harmonijas iela 7
Tukums, LV-3101
Tel. + 371 631 82392
Mob.: + 371 27843190

Pierakstīties jaunumiem

Kurš no muzejiem jums ir visinteresantākais?
Rezultāti

Tukuma Muzejs

Radošās darbnīcas bērniem "Dārgumu meklētāji"

 
No 11. līdz 20. augustam Tukuma muzejs organizē Radošās darbnīcas bērniem.

Tukuma muzejs piedāvā par tradīciju kļuvušās Radošās darbnīcas "Dārgumu meklētāji", kas paredz astoņu dienu laikā iepazīt visu septiņu muzeja struktūrvienību kopīgo un atšķirīgo, pavadīt interesanti un radoši brīvo laiku, darboties atbilstoši katra muzeja specifikai.

   

Kataloga "Duets" prezentācija

2014. gadā 16. augustā plkst. 12.00 Tukuma Mākslas muzejā (Harmonijas ielā 7) tiks atvērts katalogs “Izstāžu sērija „Duets”. Tradicionālo un laikmetīgo mākslas formu apvienošana Tukuma Mākslas muzejā (2012-2014)”. Tekstu papildina gleznu reprodukcijas un informācija par māksliniekiem.

   

Mūzikas svētki 2014 Durbes pilī

17. augustā plkst. 18.00 Durbes pilī (M.Parka 7) Mūzikas svētki "Stāsts aiz stāsta". Tas ir muzikālu stāstu virknējums no klasikas līdz mūsdienām. Šoreiz kopā apvienojušās divas ģimenes: māsas Iveta un Inese Romancānes, kā arī Ieva un Ainars Šablovski. Kopā muzicēšana ir ļoti īpaša: brīnumainās māsu balsis, instrumentu daudzveidība: arfa, saksofons, duduks un akordeons, tas viss rada krāsaisnu skaņu audeklu, kas liek aizmirst ikdienu un ļauties tā burvībai. Programmā skanēs dažādu laikmetu un stilu gan latviešu, gan ārzemju komponistu skaņdarbi, kas ir īpaši aranžēti šim kvartetam, kā arī instrumentāli skaņdarbi.

   

Izstāde "Birografika"

No 22. augusta Galerijā "Durvis" (Brīvības laukums 21) skatāma izstāde „Birografika”- Andris Vikainis  un vizuālās mākslas pedagogu profesionālā pilnveides plenēra dalībnieku darbu izstāde. Plenēra tēma - „Glezniecisko vērtību pievienošana sadzīviski necilām lietām”. 

   

Pasaku svētki Džūkstes Pasaku muzejā

30.augustā, plkst.13.00 Džūkstes Pasaku muzejā (Lancenieki,Džūkstes pagasts,Tukuma novads) norisināsies Pasaku svētki. Kopā ar pasaku tēliem ikkatrs varēs doties ceļojumā, piedalīties dažādās aktivitātēs aktieru un folkloras grupas vadībā, doties izjādē, kā arī nobaudīt  pasakainu zupu. Būs iespēja radoši darboties savas pūšamtaures izgatavošanā, plastikas darbnīcā un citās interesantās nodarbēs. Varēs iegādāties dažādus lauku labumus pasaku tirdziņā. Gaidīts ikviens, kurš vēlas pabūt pasakā.