Tukuma muzeja administrācija
Harmonijas iela 7
Tukums, LV-3101
Tel. + 371 631 82392
Mob.: + 371 27843190

Pierakstīties jaunumiem

Tukuma Muzejs

4. septembrī tiekamies grāmatu svētkos!

Rīt jau no pl.9.00 Šlokenbekas muižā norisināsies grāmatu svētki. Piedalīsimies arī mēs, Tukuma muzejs. Būs iespēja iegādāties dažādus muzeja izdevumus. Savukārt plkst.13:00 noteikti iesakām doties uz tikšanos ar nule kā iznākušās grāmatas „Ziedošais ķiršu dārzs. Tukuma Imants” sastādītāju Arni Šablovski. Plašāka informācija šeit

   

Sveicam Zinību dienā!

   

Muzejam dāvinātā vijole apskatāma Durbes pilī

Durbes pilī apskatāma aptuveni 130 gadus vecā restaurētā vijole, kuru Tukuma muzejs saņēma dāvinājumā 26. augusta pēcpusdienā no Līzeles Krūzes. Izstādē „Durbes pils fotogrāfijās un arhīvu dokumentos” var apskatīt fotogrāfijas un izlasīt plašāku informāciju par kādreizējo vijoles īpašnieku kapelmeistaru Kristianu Nolti.

   

Pasaku svētkos meklēsim gudrību, spēku un veiklību!

29. augustā plkst. 13.00 Džūkstes Pasaku muzejā (Lancenieku skola, Džūkstes pagasts, Tukuma novads) ar vadmotīvu „Meklē gudrību, spēku un veiklību pasakā” svinēsim gadskārtējos Pasaku svētkus. Tā ir diena, ko aicinām pavadīt kopā ar ģimeni pirms jaunā mācību gada sākuma. Tā būs ieskaņa septembrim - veselības mēnesim.

   

Muzejs dāvinājumā saņēmis vijoli

 

26. augustā Tukuma muzejā ciemojās Līzele Krūze no Vācijas, lai muzejam dāvinātu sava tēva, kapelmeistara Kristiana Noltes restaurēto vijoli.