Tukuma Muzejs

Tiešraidē skatāma Kurzemes brunču teorētiskā un praktiskā nodarbība

5. un 6. februārī Tukuma Audēju darbnīcas organizētās teorētiskās un praktiskās nodarbības „Tautastērpa brunči Kurzemē” būs skatāmas tiešraidē Tukuma novada Domes mājas lapā http://www.tukums.lv/lv/video-2. Nebijusi iespēja tiešraidē ieskatīties arī Audēju darbnīcas ikdienā!

5. februārī no 13:00 līdz 17.00 tiešraidē ikviens varēs sekot līdzi teorētiskajai nodarbības norisei, bet 6. februārī no 10:00 līdz 15:00 translācija no praktiskās nodarbības.

   

Ginta Haņecka metālkalumu izstāde „Rotaļlietas lieliem bērniem”

6. februārī 12:00 Mākslas Galerijā „Durvis” (Brīvības laukumā 21) atklās kalēja Ginta Haņecka metālkalumu izstādi „Rotaļlietas lieliem bērniem”, uzburot galerijā smēdes sajūtu.

 

   

Barikāžu laika īpašais priekšmets „Pils tornī”

Līdz 15. februārim Tukuma pilsētas vēstures muzejā „Pils tornis” iespēja apskatīt īpašo Barikāžu laika eksponātu - pārvietojamo radiostaciju „Ļon”.

   

Atklāts katalogs „Rainis un Durbes pils”

20. janvārī Durbes pilī atvērts Intas Dišleres un Agritas Ozolas sagatavotais katalogs „Rainis un Durbes pils”, kas sniedz plašu un agrāk nezināmu informāciju par izcilā dzejnieka Raiņa saistību ar Durbes pili, kā arī pirmā Raiņa muzeja veidošanos.

   

Konkurss - atrodi dzeju gleznā!

Tukuma Literātu apvienībai, apmeklējot Tukuma Mākslas muzeja izstādi „Tukuma muzejam 80”, radās ne tikai iedvesma dzejas rindām, bet arī ideja konkursam. Apmeklētāji aicināti sameklēt gleznu, kurai uzrakstīta dzeja un saņemt balvas.