Mākslas galerija "Durvis"
Tel.: +371 631 24312
Mob.: +371 28391437

Galerijas "Durvis" aktualitātes

Maijas Matīsas, Ulda Pauzera un Lindas Sulutauras izstāde „Divatā + ”

23. septembrī 12:00 Mākslas galerijā „Durvis” atklās Maijas Matīsas, Ulda Pauzera gleznu un Lindas Sulutauras keramikas izstādi „Divatā + ”. Ieeja - bez maksas. Izstāde no 23. septembra līdz 2. novembrim.

Noslēgsies vizuālās mākslas pedagogu izstāde „Eksperimenti – domu, ideju virzītājs”

Līdz 21. septembrim Mākslas galerijā „Durvis” skatāma izstāde „Eksperimenti – domu, ideju virzītājs”, kur darbu autori ir vizuālās mākslas pedagogi. Darbi tapuši Tukuma Mākslas muzeja profesionālās pilnveides kursa laikā ar mērķi paaugstināt skolotāju profesionālo un pedagoģisko līmeni, attīstot tēlainās domāšanas un radošās pašizteiksmes iespējas.

Skatāma vizuālās mākslas pedagogu izstāde „Eksperimenti – domu, ideju virzītājs”

No 2017. gada 18. augusta līdz 21. septembrim Mākslas galerijā „Durvis” (Brīvības laukumā 21, Tukumā) skatāma izstāde „Eksperimenti – domu, ideju virzītājs”, kur darbu autori ir vizuālās mākslas pedagogi. Darbi tapuši Tukuma Mākslas muzeja profesionālās pilnveides kursa laikā ar mērķi paaugstināt skolotāju profesionālo un pedagoģisko līmeni, attīstot tēlainās domāšanas un radošās pašizteiksmes iespējas.

Vizuālās mākslas pedagogu izstādes „Eksperimenti – domu, ideju virzītājs” atklāšana

18. augustā 13:00 Mākslas galerijā „Durvis” atklās vizuālās mākslas pedagogu profesionālās pilnveides kursa dalībnieku izstādi „Eksperimenti – domu, ideju virzītājs”. Ieeja - bez maksas. Izstāde no 18. augusta līdz 21. septembrim.

Līdz 17. augustam galerijā „Durvis” skatāma Ingemāras Treijas un Kristīnes Lazdānes izstāde

Izstādē „Jo dziļāk mežā, jo vairāk koku” gleznotāja Ingemāra Treija un keramiķe Kristīne Lazdāne skatītāju ieved mākslas darba iekšienē. Vai esat izbaudījuši sajūtu, kas pārņem nonākot mākslas darbā, kad varat būt tā sastāvdaļa? Ingemāra uzbur jaunu telpu, kurā skatītājs var nokļūt, pasperot tikai vienu soli tālāk no parastās ikdienas un nonāk citā dimensijā.

Līdz maija beigām skatāma Tukuma Mākslinieku grupas izstāde

Līdz 30. maijam Mākslas galerijā „Durvis” skatāma Tukuma Mākslinieku grupas izstāde „Starp šķitumu un īstenību”.

Tukuma Mākslas skolas audzēkņu izstāde „Mēs 12” galerijā „Durvis”

1. jūnijā 11:00 Mākslas galerijā „Durvis” notiks Tukuma Mākslas skolas absolventu darbu izstādes „Mēs 12” atklāšana. Caur krāsām atspoguļotas atmiņas no dzimtajām mājām, pārdzīvojumi no ceļojumiem, iekšējais spēks, apjukums un trauslums. Darbi veidoti grafikā, gleznošanā, keramikā, animācijā, kompozīcijā un veidošanā.