Mākslas galerija "Durvis"
Mob.: +371 28391437

Galerijas "Durvis" aktualitātes

Mākslas galerijā „Durvis” - Igaunijas mākslinieces Annes Olop gleznu izstāde

No 23. februāra Mākslas galerijā „Durvis” skatāma Igaunijas mākslinieces Annes Olop gleznu izstāde „Ārpus rāmja”, kurai šī ir pirmā personālizstāde ārpus Igaunijas robežām. Izstāde veltīta Baltijas valstu neatkarības atjaunošanas simtgadei.

Mākslas galerijā „Durvis” - Žemaišu mākslas muzeja izstāde „Baltijas kultūras zīmes mākslā”

No 27. janvāra galerijā „Durvis” skatāma izstāde „Baltijas kultūras zīmes mākslā”. Tajā eksponēti izcilu mākslinieku darbi no Žemaišu mākslas muzeja kolekcijas, kas atspoguļo baltu tautu pasaules uztveri un tautas tradīcijas mākslā. Tā veltīta Baltijas valstu neatkarības atjaunošanas simtgadei.

Māras Alksnes zīda un rotu izstāde galerijā „Durvis”

16. decembrī 12:00 Mākslas galerijā „Durvis” atklās ekspresīvās mākslinieces Māras Alksnes izstādi „Skatiens zīdā un rotās”. Ieeja - bezmaksas. Izstāde skatāma līdz 2018. gada 25. janvārim.

Lai top Pirmās adventes eņģelis!

alt3. decembrī no 14:00 līdz 16:00, kad Brīvības laukumā svinīgi tiks iedegta Ziemassvētku egle un notiks svētku tirdziņš, „Mākslas galerijā „Durvis”, ikviens varēs izveidot savu svētku eņģelīti, kuru iekārt Ziemassvētku eglītē.

Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā iekļauta viena no vecākajām ēkām Tukumā

2017. gada 2. novembrī ēka „Vecā aptieka”, kas atrodas Tukumā, Brīvības laukumā 21 k-1, ir iekļauta Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā kā valsts nozīmes vēsturiska notikuma vieta, piešķirot tai 9920. kārtas numuru. Kopš 1997. gada ēkā atrodas viena no Tukuma muzeja struktūrvienībām - Mākslas galerija „Durvis”.

Tapusi izstāde par Veco aptieku „Stāsts par Tukumnieka māju”

3. novembrī 17:00 Mākslas galerijā „Durvis” atklās izstādi „Stāsts par Tukumnieka māju”. Izstāde par ēku Brīvības laukumā 21 un tās iemītniekiem. Ieeja bezmaksas.

Maijas Matīsas, Ulda Pauzera un Lindas Sulutauras izstāde „Divatā + ”

23. septembrī 12:00 Mākslas galerijā „Durvis” atklās Maijas Matīsas, Ulda Pauzera gleznu un Lindas Sulutauras keramikas izstādi „Divatā + ”. Ieeja - bez maksas. Izstāde no 23. septembra līdz 2. novembrim.