Mākslas galerija "Durvis"
Mob.: +371 28391437

Galerijas "Durvis" aktualitātes

Tukuma Mākslinieku grupas izstāde

22. aprīlī, svētdien, plkst. 13.00 Mākslas galerijā “Durvis” atklās Tukuma Mākslinieku grupas izstādi „Bez nosaukuma”. Izstāde skatāma līdz 31. maijam. Ieeja bezmaksas.

Vienas durvis, divas darbnīcas

14. aprīlī plkst. 13.00 Mākslas galerijā „Durvis” pasākums „Vienas DURVIS, divas darbnīcas” kopā ar MT MusTur un biedrību „Grafikas kamera”. Ieeja bezmaksas.

MTMusTur joku pasākums „Mēs Tarkšķam”

1. aprīlī, joku dienā, plkst. 13.00 galerijā „Durvis” latviešu zīmola MT MusTur izsludina neformālu joku pasākumu „Mēs Tarkšķam”, kurā būs iespēja sarunāties un uzdot jautājumus par apģērbiem un to darināšanas procesu.

Galerijā „Durvis” - biedrības „Grafikas kamera” un latviešu apģērbu zīmola „MT MusTur” izstādes

Līdz 19. aprīlim galerijā „Durvis” skatāma biedrības „Grafikas kamera” izstāde „Kolekcija” un latviešu zīmola „MT MusTur” apģērbu izstāde „Durvis Pavasarim”, kur tērpus radījušas divas māsas – tukumnieces Maija Taube un Teodora Birzniece.

Igauņu mākslinieces Annes Olop gleznu izstāde

Līdz 15. martam galerijā „Durvis” skatāma Igaunijas mākslinieces Annes Olop gleznu izstāde „Ārpus rāmja”, kurai šī ir pirmā personālizstāde aiz dzimtenes robežām. Savukārt galerijā šī jau ir otrā izstāde, kas veltīta Baltijas valstu neatkarības atjaunošanai, iepriekš apmeklētāji varēja iepazīt Lietuvas mākslinieku darbus.

Mākslas galerijā „Durvis” - Žemaišu mākslas muzeja izstāde „Baltijas kultūras zīmes mākslā”

Līdz 23. februārim galerijā „Durvis” skatāma izstāde „Baltijas kultūras zīmes mākslā”. Tajā eksponēti izcilu mākslinieku darbi no Žemaišu mākslas muzeja kolekcijas, kas atspoguļo baltu tautu pasaules uztveri un tautas tradīcijas mākslā. Tā veltīta Baltijas valstu neatkarības atjaunošanas simtgadei.

Māras Alksnes zīda un rotu izstāde galerijā „Durvis”

16. decembrī 12:00 Mākslas galerijā „Durvis” atklās ekspresīvās mākslinieces Māras Alksnes izstādi „Skatiens zīdā un rotās”. Ieeja - bezmaksas. Izstāde skatāma līdz 2018. gada 25. janvārim.