Džūkstes Pasaku muzejs
Tel.:

Džūkstes pasaku muzeja aktualitātes

Kolhoznieku stāsti Līgo noskaņās

16. jūnijā no 11.00 līdz 15.30 Džūkstes Pasaku muzejā Kolhoznieku stāsti Līgo noskaņās sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldes Ķemeru Nacionālo parku Pļavu dienas ietvaros.

Ceļotāju diena Džūkstes Pasaku muzejā

5. maijā no plkst. 10.00 līdz 22.30 Džūkstes Pasaku muzejā notiks Ķemeru Nacionālā parka organizētā „Ceļotāju diena”.

Valsts valodas diena „Džūkstes valoda”

11. maijā plkst 11.00 Džūkstes Pasaku muzejā notiks Valsts valodas diena „Džūkstes valoda”. Apmeklētāji aicināti izzināt Džūkstes izloksni - piedalīties mēles mežģu sacensībās un rakstīt pasakas, minēt A Lerha – Puškaiša mīklas, piedalīties orientēšanās sacensībās un izspēlēt Lancenieku skolas iecienītāko spēli Klusie telefoni.

Lieldienas ar pasaku zaķi un viņa draugiem

1. aprīlī plkst. 12.00 pavasara festivāls „Lieldieniņa” Džūkstes Pasaku muzejā. Mazos apmeklētājus sagaidīs pasaku tēli - pasaku zaķis un viņa draugi. Apmeklētāji aicināti izzināt Lieldienu tradīcijas.

Kārlim Ieviņam 130, Robertam Bērziņam 150

8. martā plkst. 13.00 Džūkstes kultūras namā notiks Kārlim Ieviņam 130. jubilejas un Robertam Bērziņam 150. jubilejas atceres pasākums „Mums viss kas no saknēm cēlies, uz paaudžu paaudzēm nesams”.

Luīzes ūdens kliņģeri

Džūkstes Pasaku muzejs skolēnu un pieaugušo grupām piedāvā jaunu programmu „Luīzes ūdens kliņģeri”. Programmas laikā dalībnieki uzzina par galda kultūru un kopā ar Luīzi Lerhu mācās gatavot ūdens kliņģerus pēc īpašās Džūkstes apriņķa receptes.

Ziemassvētki Pasaku muzejā kopā ar Ziemassvētki vecīti

16. decembrī 13:00 Džūkstes Pasaku muzejs aicina ieskandināt Ziemassvētkus kopā ar Ziemassvētki vecīti. Apmeklētājiem būs iespēja veidot Ziemassvētku rotājumus, dekorēt svētku eglīti un liet laimes. Ieskandinot saulgriežus, mazi un lieli aicināti vilkt bluķi.