Durbes pils muzejs
M.Parka iela 7
Tel.: + 371 631 22633; 63122744

Kamermūzikas koncerts „Kameransamblis.lv brīvdienās!” Durbes pilī

29. decembrī 18.00 Durbes pils un trio „Kameransamblis.lv” mūzikas cienītājus aicina uz kamermūzikas koncertu „Kameransamblis.lv brīvdienās”, kur uzstāsies jaunie un talantīgie mūziķi - flautiste Rūta Īzāka-Mača, pianiste Ilze Kundziņa, čellists Mārcis Kuplais.

Tukuma muzeja gada noslēguma pasākums „Zelta svētdiena”

17. decembrī 12:00 Durbes pilī notiks tradicionālais Tukuma muzeja gada noslēguma pasākums „Zelta svētdiena”. Programmā: atskats uz Tukuma muzeja 2017. gada panākumiem, pāršķirstot „Muzeja albumu”, un Tukuma muzeja gada balvas „Muzeja nagla 2017” pasniegšana.

Leģendu nakts „Durbes pils noslēpumi”

28. oktobrī no 18:00 līdz 22:00 Durbes pilī LPMA akcijas „Apceļosim Latvijas pilis un muižas” ietvaros notiks pasākums Leģendu nakts „Durbes pils noslēpumi”. Stāsti, muzikālas interpretācijas, eksperiments, atjautības uzdevumi.

Fotogrāfam un kultūras pieminekļu pētniekam Vitoldam Mašnovskim Durbes pilī atzīmēs 75 gadu jubileju

31. oktobrī 18.00 Durbes pilī tiks atzīmēta fotogrāfa un kultūras pieminekļu pētnieka Vitolda Mašnovska jubileja. Pasākumā, kura nosaukums ir „Vitolds Mašnovskis – 75 mirkļi”, būs iespēja skatīt viņa radītas fotogrāfijas, kas tapušas 50 gadu ilgā laika posma. Ieeja - bez maksas.

LPMA fotokonkurss „Rudens Latvijas pilīs un muižās”

Latvijas Piļu un muižu asociācija aicina – apceļo, fotografē un laimē! Noķer rudeni kādas muižas parkā vai pieķer pils spoku, kurš atgriezies, veļu laikam tuvojoties. Iemūžini zeltā tērpušos kokus, pēdējos siltos saules starus, īpašu gaismu, sveču siltumu, rudens veltes vai kādu citu rudens noskaņas veidotāju.

Gatavojoties Latvijas simtgadei pie Durbes pils notiek talka

Ceturtdien, 21. septembrī Durbes pilī viesojās Latvijas Starptautiskās skolas audzēkņi, lai piedalītos talkā un iestādītu 100 krūmājus, tādējādi simboliski gatavojoties Latvijas simtgades svētkiem.

Durbes pilī atklās izstādi veltītu reformācijas 500. gadadienai

2. jūnijā 16:00 Durbes pilī notiks izstādes „Gaišais ceļš” atklāšana. Izstāde veltīta Reformācijas kustības 500. gadadienai. Tas ir stāsts par Tukuma pils komturu un Šlokenbekas īpašnieku Dītrihu Butlaru, viņa laikabiedriem un reformācijas laika notikumiem. Ieeja atklāšanas pasākumā - bezmaksas.