Durbes pils muzejs
M.Parka iela 7
Tel.: + 371 631 22633; 63122744

LPMA fotokonkurss „Rudens Latvijas pilīs un muižās”

Latvijas Piļu un muižu asociācija aicina – apceļo, fotografē un laimē! Noķer rudeni kādas muižas parkā vai pieķer pils spoku, kurš atgriezies, veļu laikam tuvojoties. Iemūžini zeltā tērpušos kokus, pēdējos siltos saules starus, īpašu gaismu, sveču siltumu, rudens veltes vai kādu citu rudens noskaņas veidotāju.

Gatavojoties Latvijas simtgadei pie Durbes pils notiek talka

Ceturtdien, 21. septembrī Durbes pilī viesojās Latvijas Starptautiskās skolas audzēkņi, lai piedalītos talkā un iestādītu 100 krūmājus, tādējādi simboliski gatavojoties Latvijas simtgades svētkiem.

Durbes pilī atklās izstādi veltītu reformācijas 500. gadadienai

2. jūnijā 16:00 Durbes pilī notiks izstādes „Gaišais ceļš” atklāšana. Izstāde veltīta Reformācijas kustības 500. gadadienai. Tas ir stāsts par Tukuma pils komturu un Šlokenbekas īpašnieku Dītrihu Butlaru, viņa laikabiedriem un reformācijas laika notikumiem. Ieeja atklāšanas pasākumā - bezmaksas.

Kārļa Ķezbera atmiņu grāmatas atvēršanas svētki

2017. gada 13. maijā plkst. 17.00 Durbes pilī, M. Parka ielā 7, Tukumā, Latvijas valsts simtgades ieskaņā atvērs novadnieka – rakstnieka, žurnālista un skauta Kārļa Ķezbera (03.02.1914. Vecmokās, Latvijā – 03.12.2006. Čikāgā, ASV) atmiņu grāmatu „Ar domu par Latviju. Baltās un nebaltās dienās”.

Sākas akcija „Apceļosim Latvijas pilis un muižas”

1. maijā sākas Latvijas piļu un muižu asociācijas organizētā akcija „Apceļosim Latvijas pilis un muižas”. Līdz 28. oktobrim interesentus gaida 69  pilīs un muižās, tostarp arī Durbes pils un Tukuma pilsētas vēstures muzejs „Pils tornis”.

Meistarklase par senlaicīgo mēbeļu saglabāšanu mūsdienu interjeros

6., 13. un 20. maijā no 11:00 līdz 16:00 Durbes pilī Koka dizaina centrs organizē meistarklasi „Senlaicīgo mēbeļu un citu interjera priekšmetu stili - to atpazīšana, novērtēšana un saglabāšana mūsdienu interjeros”.