Tukuma Audēju darbnīca
Tidaholmas iela 3
Tel.: + 371 63125539

Audēju darbnīcas aktualitātes

Svinot Baltijas valstu 100 gadi, Lietuvā skatāma Tukuma audēju un keramiķes Madaras Bartkevičas izstāde „Kā latvieši rotājās”

6. oktobrī, kopīgi svinot Baltijas valstu 100gadi, Gargždai reģiona muzejā Lietuvā atklāja izstādi „Kā latvieši rotājās”, parādot latviešu tautas mākslas tradīciju daudzveidību un Tukuma radošo potenciālu.

TLMS „Durbe” jauno sezonu atklās Pastariņa muzejā

29. septembrī 11.00 Pastariņa muzejā notiks Tukuma Audēju darbnīcas TLMS „Durbe” jaunās sezonas atklāšana. Informācija: 63125539, 25622267, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

TLMS „Durbe” dalībnieces piedalās Latvijas Mākslas un amatniecības izstādē

31. augustā plkst. 17.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā atklās Mākslas un amatniecības izstādi „Radošā dominante. Svētki”. Austus, adītus un mezglotus darbus (segas, šūpuļtīklus, atpūtas krēslu, dvieļus, lakatus un šalli) izstādē demonstrēs arī Tukuma Audēju darbnīcas TLMS “Durbe” dalībnieces.

TLMS „Durbe” izstāde „Manas tautas tērps”

Tukuma Audēju darbnīcā skatāma Latvijas 100 gadei veltīta Tautas lietišķās mākslas studijas „Durbe” darbu izstāde „Manas tautas tērps”. Tajā eksponēti Tukuma, Engures, Jaunpils un Kandavas novadu tautastērpu komplekti, kas tapuši etnogrāfisko pētījumu un rūpīga darba rezultātā Tukuma muzeja krājumam.

Auduma apgleznošanas nodarbības „Mans krāsainais pavasaris”

14. aprīlī un 28. aprīlī no plkst. 10.00 Tukuma Audēju darbnīcā audumu apgleznošanas nodarbības „Mans krāsainais pavasaris” par augu valsts tēmu. Nodarbību vada māksliniece Iveta Liepiņa no Sēmes.

Satiec savu meistaru Tukumā

7. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 15.00 Tukuma Audēju darbnīcā Latvijas Nacionālā kultūras centra projekta "Satiec savu meistaru" ietvaros notiks atvērtā cimdu adīšanas un mezglošanas nodarbība.

TLMS „Rīdze” un „Cilnis” izstāde „Tautu meita rotājās”

Līdz 2. jūnijam Tukuma Audēju darbnīcā skatāma Tautas lietišķās mākslas studiju „Rīdze” un „Cilnis” 45 gadu jubilejas izstāde „Tautu meita rotājās”. Eksponēti arheoloģiskie, etnogrāfiskie un mūsdienu tautastērpu elementi no Latvijas novadiem.