Cimdu adīšanas nodarbība kopā ar Solvitu Zarupsku

Trešdiena, 06.02.2019, 13:39

16. februārī plkst. 11.00 Audēju darbnīcā notiks nodarbība „Latviešu etnogrāfisko cimdu valnīšu adīšana”. Nodarbību vadīs Latvijas Amatniecības kameras tekstilizstrādājumu amata meistare Solvita Zarupska. Nodarbība norit akcijas „Cimdotā Latvija” ietvaros.

Atmiņu stāsti un radošā darbnīca par Tukuma keramiku

Piektdiena, 15.02.2019, 09:54

27. februārī plkst. 14.00 Tukuma pilsētas vēstures muzejā „Pils tornis” pasākums „Tukuma keramika”. Atmiņu stāstījumi par kādreiz slaveno Tukuma keramikas cehu un radošā darbnīca kopā ar Unu Bērziņu. Aicināti interesenti un bērni, kuri vēlas darboties.

Līdz 28. februārim izstāde par Ķemeru Nacionālā parka dabas bagātībām

Pirmdiena, 11.02.2019, 06:36

Līdz 28. februārim Džūkstes Pasaku muzejā interaktīva izstāde „Ķemeru Nacionālā parka dabas bagātības”. Iespēja iepazīt un izzināt Latvijas dabu ar dažādu uzdevumu palīdzību - kas aug pļavās, kas dzīvo ūdeņos, purvos un mežos.