Māras Zālītes romāna „Paradīzes putni” atvēršana

Trešdiena, 07.02.2018, 14:32

16. februārī plkst.18.00 Durbes pilī dzejnieces un dramaturģes Māras Zālītes jaunākā romāna „Paradīzes putni” atvēršana.

Mākslas galerijā „Durvis” - Žemaišu mākslas muzeja izstāde „Baltijas kultūras zīmes mākslā”

Piektdiena, 19.01.2018, 06:43

No 27. janvāra galerijā „Durvis” skatāma izstāde „Baltijas kultūras zīmes mākslā”. Tajā eksponēti izcilu mākslinieku darbi no Žemaišu mākslas muzeja kolekcijas, kas atspoguļo baltu tautu pasaules uztveri un tautas tradīcijas mākslā. Tā veltīta Baltijas valstu neatkarības atjaunošanas simtgadei.

Melitas Mednes un Egila Medņa izstāde par latviešu zīmju rakstiem

Piektdiena, 05.01.2018, 12:48

No 13. janvāra līdz 2. martam Tukuma  Audēju darbnīcā skatāma Saldus mākslinieku Melitas Mednes un Egila Medņa izstāde „Mūsu spēka zīmju raksti”. Tās pamatā ir latviešu zīmju raksti, īpaši izceļot pērkonkrustu jeb ugunskrustu, kas atspoguļojas mātes un dēla austajos, adītajos, izšūtajos un mūsdienīgi apdrukātajos darbos.