Atklās Edgara Vērpes personālizstādi

Piektdiena, 20.07.2018, 06:39

17. augustā plkst. 17.00 Mākslas galerijā „Durvis” atklās Edgara Vērpes personālizstādi. Eksponētas pēdējos piecos gados tapušas gleznas, kā arī vēl līdz šim neizstādīti mākslas darbi. Izstāde skatāma līdz 20. septembrim. Ieeja bezmaksas.

Skatāma izstāde par tukumniekiem

Otrdiena, 17.07.2018, 07:02

Tukuma pilsētas vēstures muzejā "Pils tornis" Rožu svētku laikā atklāta izstāde „Tukumnieki un draugi” - par mums, tukumniekiem, un mūsu draugiem. Par mūsu pilsētu un sadraudzības pilsētām, par mūsu dzīvi, par ikdienas rūpēm un vērtībām, par brīvā laika nodarbēm, par tagadnes ritmu un nākotnes sapņiem.

Tukuma Mākslas muzejā skatāmi aizbraukušo mākslinieku darbi

Piektdiena, 06.04.2018, 07:46

Tukuma Mākslas muzejā skatāma izstāde „Aizbraukušie”, kur lielākoties eksponēti to mākslinieku darbi, kas Otrā pasaules kara laikā dažādu apstākļu dēļ no Latvijas aizbraukuši un dzimtenē vairs neatgriezās.