Īpašie piedāvājumi februārī un martā skolēnu un pieaugušo grupām, ģimenēm

Ceturtdiena, 31.01.2019, 06:53

Uzmanību, atvērt jaunā logā. PDFDrukātNosūtīt draugam

Februāra un marta mēnesī Tukuma muzejs sarūpējis piedāvājumu skolēnu un pieaugušo grupām, kā arī ģimenēm kopīgas atpūtas baudīšanai. Pieprasītākā ir programma „Luīzes ūdens kliņģeri”, kur dalībniekiem ir iespēja iegūt jaunas zināšanas, pašiem aktīvi darbojoties. Izstāžu ietvaros piedāvājam arī organizētas ekskursijas.


Ekskursija interaktīvajā izstādē „Ķemeru Nacionālā parka dabas bagātības”

Skolēnu grupām un ģimenēm

Līdz 28. februārim Džūkstes Pasaku muzejs piedāvā ekskursiju interaktīvajā izstādē „Ķemeru Nacionālā parka dabas bagātības”. Iespēja iepazīt un izzināt Latvijas dabu ar dažādu uzdevumu palīdzību - kas aug pļavās, kas dzīvo ūdeņos, purvos un mežos. Izstāde atvērta līdz 28. februārim.

Informācija un grupu pieteikšana: 26513314, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .


Pavasara Saulgriežu skoliņa

Grupām un ģimenēm

Martā Pastariņa muzejs skolēnu un pieaugušo grupām, kā arī ģimenēm piedāvā programmu „Pavasara Saulgriežu skoliņa”. Apmeklētāji aicināti izzināt saulgriežu tradīcijas, no dabas materiāliem darināt telpu rotājumus, piedalīties pavasara modināšanā - putnu saukšanā, spēka dziesmu dziedāšanā un olu krāsošanā.

Spēlēt rakstnieka Ernesta Birznieka-Upīša bērnības spēles un rotaļas, kā arī šūpoties lielajās muzeja šūpolēs. Apmeklētāji aicināti atpazīt priekšmetus, kas lauku sētā savulaik izmantoti Pavasara saulgriežu periodā.

Dalība individuāliem apmeklētājiem - 4.00 EUR no personas, grupām - skolēniem līdz 20 personām 80.00 EUR.

Programmā iespējamas izmaiņas! Informācija un obligāta pieteikšanās pa tālr. 28651091,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .


Luīzes ūdens kliņģeri

Skolēnu un pieaugušo grupām

Džūkstes Pasaku muzejs piedāvā programmu „Luīzes ūdens kliņģeri”. Programmas laikā dalībnieki uzzina par galda kultūru un kopā ar Luīzi Lerhu mācās gatavot ūdens kliņģerus pēc īpašās Džūkstes apriņķa receptes. Kamēr cepas kliņģeri, muzeja darbinieki stāsta ar Pasaku muzeju un caur pasakām iepazīst folkloristu A. Lerhi-Puškaiti, kurš savulaik dzīvojis un strādājis Lancenieku skolā. Noslēgumā pašu gatavoto ūdens kliņģeru degustācija un septiņzālīšu tējas baudīšana.

Programmas ilgums: līdz 2 stundām.

Norises vieta: Lancenieku skola, Lancenieki, Džūkstes pagasts, Tukuma novads.

Dalība: 60.00 EUR (grupai līdz 20 personām).

Plašāka informācija un pieteikšanās: 26513314, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .


Ekskursija izstāde „Tukumnieki un draugi”

Skolēnu un pieaugušo grupām


Tukuma pilsētas vēstures muzejā „Pils tornis” izveidota izstāde „Tukumnieki un draugi”. Tā ir izstāde par Tukumu un tukumniekiem - kas mēs esam un ar ko varam lepoties, par diženiem novadniekiem, par sadraudzības pilsētām citās valstīs. Piedāvājumā arī darba lapas skolēniem.

Ekskursijas ilgums: līdz 1 stundai.

Ieeja ar muzeja biļeti + gida pakalpojumi. Ieejas maksa skolēniem, studentiem - bezmaksas; pensionāriem, invalīdiem - 1.00 EUR (Tukuma novada invalīdiem - bezmaksas); pieaugušajiem - 1.50 EUR. Gida pakalpojumi: līdz 10 personām -  8.00 EUR, grupā līdz 30 personām -  12.00 EUR.

Piedāvājums aktuāls līdz 2019. gada 30. jūnijam.

Informācija un grupu pieteikšana: 63124348, 25622131, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .